24/07/2017 0 388 Pogleda

BUDUĆI SPORTSKI CENTAR

Sportska udruga Sloboda Bukevje(SUSB) koja je u fazi svog formiranja,započela sa radovima na budućem sportskom centru.U akciju uređenja uključili su se svi,od najmađih do predstavnika općine.

PONOVLJENI NATJEČAJ za imenovanje pročelnika/ce Jedinstvenoga upravnog odjela Općine Orle

Na temelju članaka 17. i 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine br.

Natječaji

Lokalna akcijska grupa „Zrinska gora-Turopolje“ 14.06.2018. godine objavila je Natječaj za provedbu tipa operacije 1.1.3. “Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava”

10. TRADICIONALNA  “POSAVSKA KOBASIJADA”

10. TRADICIONALNA  “POSAVSKA KOBASIJADA”    U organizaciji KUDa Veleševec održana je u subotu  21.4.2018. deseta tradicionalna”Posavska kobasijada”, na kojoj su