06/07/2017 0 1413 Pogleda

PETROVE I DAN MJESNOG ODBORA U VELEŠEVCU

29.6.2017. mještani Veleševca su proslavili svoj dan, svečanom misom koja je bila u 19,00 sati u crkvi Svetog Petra, koju je predvodio mladomisnik zagrebačke Biskupije Krunoslav Kolar.

Misu su svečano uveličale i članice KUDa Veleševec.

Nakon mise održana je svečana sjednica Mjesnog odbora na kojoj je bio prisutan i načelnik Općine Orle Ervin Vujica, te donačelnik Dražen Podlejan kao i drugi vijećnici i predsjednici Mjesnih odbora.

Milivoj Stanković , predsjednik MO Veleševec-Stružec podnio je opširan plan rada.

KUD VELEŠEVEC GOST NA “SOUSEDSKOJ-ZABAVI ZA SUSJEDE”

04.11.2017.godine KUD Veleševec gostovao je u Končanici na “Sousedskoj- zabavi za susjede”. Uz susjede iz okolnih mjesta, po prvi puta

OBAVIJEST MJEŠTANIMA OPĆINE ORLE

Poštovani mještani općine Orle! Koristim ovu prigodu da se obratim svakoj obitelji pojedinačno jer smatram da se upravo na takav